KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9223629

nr 922 3629

Akvarell

Oidentifierad konstnär, signerad, Landskap, 41 x 64

Utrop:

1.200 kr

Såld:

3.400 kr

måndag 3 november 2014
kl 20:57:48